Archiv vzkazů

Dobrý večer

Chci vám poděkovat za krásné psaní a vyložení ještě teď mi běhá husina když to čtu.

Věřím na vykládání ale jsou kartářky a kartářky ale vy jste se trefila úplně ve všem.

Určitě se zase na vás obrátím..

Jitka


 Paní Jájo, těším se celý večer na Vaší zprávu a ne nadarmo. To je úžasné, co dokážete vyčíst! Vše, vše sedí. Nechápu to a mám velký obdiv k Vašim schopnostem. Ráda využiji Vašich služeb častěji, přesvědčila jste mě o

Vašem umění. Děkuji pěkně a přeji vše dobré! Marcela


 Chtěla bych vám poděkovat za váš vyklad z karet . když jsem se vás ptala jak dopadne operace mé 4 leté dcery tak jste mně napsala že vše dobře dopadne. vždy když mně přepadl strach oní spomněla jsem si co jste mi psala a to mně hodně povzbuzovalo věřit že vše dopadne dobře . ted je dcera po operaci srdce a operace dopadla dobře už je z nemocnice doma a má se čile k světu za vaši pomoc a radu vám moc děkuji.


 

 Po přečtení článku Jáji Duškové v časopise Spirit jsem opravdu překvapená. Paní Dušková nejen, že se dovede spojit se záhrobím, ale umí i předpovídat budoucnost. Já osobně jsem ji navštívila. Chtěla jsem vědět, co mě čeká v budoucnosti. První návštěva byla pouze ze zvědavosti a jáji vešba se do dvou měsíců vyplnila. byla jsem přesvědčena, že to byla jen náhoda. druhá návštěva proběhla během půl roku a zpráva, kterou mě Jája řekla, byla “ vyplněna“. Nikdy jsem na kartářky nevěřila, ale s nynějšími zkušenostmi. existují i tací lidé, kteří vidí do vaší budoucnosti a tou je Jája Dušková. Paní Jájo, děkuji.


 

Dobrý den ,paníJájo dneska jsem četla váš článek ve Spiritu a byla jsem hrozně potěšena a musím vám napsat,co se mi přihodilo, je to navlas stejné, to co vám.Před rokem mi zemřel manžel a ještě před pohřbem mi něco říkalo vezmi tužku a papír a já začala psát vzkazy od manžela.Trvalo dlouho než jsem se smířila s jeho odchodem ,ale byla jsem s ním každý den v kontaktu,radil mi co mám dělat atd.až do prosince,kdy mě prosil,že už ho to tady nebaví,at mu pomůžu odejít,tak jsem mu pomohla a komunikace s ním skončila,ale já mohu komunikovat s andílky a ptát se a dostávám odpovědi.Je to úžasné a už začínám pro známé odpovídat na otázky a mám radost,že komunikuji i s dušemi ,které ke mě přicházejí.Děkuji za váš článek moc jste mi pomohla zase něco pochopit.


 

Katka F. says: 14.11.2014 at 11.29 Dobrý den paní Jájo, moc a moc děkuji za spojení s mým zesnulým tátou. Potvrdilo to moje přesvědčení, že duše člověka žije dál, a že láska je to, co zůstává. Jsem ráda, že jste, a že nám dáváte možnost komunikovat s našimi drahými na druhém břehu. Váš výklad, který se týkal mé osoby zcela potvrdil, to, co si sama o sobě myslím a cítím. Ještě jednou díky. Určitě tímto náš kontakt neskončil, ráda se na Vás znovu obrátím.


 

Iveta says: 11.11.2014 at 12.44 Paní Jájo, moc Vám děkuji za výklad karet, dnes se mi již jedna věc z Vašeho výkladu potvrdila. A taktéž děkuji za komunikaci s mojí mamkou, máte neskutečný dar, určitě se na Vás opět obrátím, ještě jednou děkuji. Iveta


 

Jade says: 6.8.2014 at 12.00 Moc děkuji paní Jáje za naprosto vystihující karetní výklad. Podle zkušenosti i mého pocitu se na ni určitě obrátím znovu. Moc Vám děkuji za to že se s námi dělíte o svůj dar


 

Petra U says: 1.8.2014 at 13.19 Hezký den Jáji, chci strašně moc poděkovat za ten nespočet výkladů které sedly do detailu, a v neposlední řadě za spojení s mojí babičkou, která už se na mne kouká z jiné perspektivy, je to neuvěřitelné s ní komunikovat i když není mezi živými a tuto zkušenost mám jen díky Vám…. Je to úžasné, co dokážete, jste úžasná, ochotná, milá….. Doporučuji Vás dál, a těším se na další výklady, spojení. Děkuji a buďte dál tak úžasná!


 

Hana says: 29.4.2014 at 7.52 Děkuji Jáje za její perfektní a dokonalý rozbor mých osobních vztahů. Navštívila jsem několik kartářek, ale s jejím rozborem se to nedá srovnat. Viděla i to, co si já sama nechci přiznat a bojím se toho ve svém nitru. Jestliže budete mít problémy, něco si potřebujete vyjasnit, nevíte kudy dál – vřele doporučuji paní Jáju – neváhejte. Přeji nejen jí, ale i vám všem v životě jen to nejlepší.


 

Jana says: 12.2.2014 at 9.07 Jája je neuvěřitelná. Díky jejím schopnostem mě strašně moc pomohla, otevřela mi oči. Všechno, co mi kdy řekla, vykládala mi už nesčetněkrát, vždy naprosto přesně sedělo. Jsem ji vděčná především za to, jak mi pomohla v tuto chvíli. Bez ní, kdo ví jak bych já a můj malý syn bez ní dopadly. Děkujeme Jájo. Moc si všeho, co pro nás děláte vážíme.


 

Olina says: 30.10.2013 at 21.01 Jájo jsi super ženská, tvé výklady jsou perfektní, sedí a vychází, pomohla jsi mi strašně moc v nejtěžších chvílích, kdy se mi hroutil svět a já ač doufala, pochybovala, že se mi může podařit zvednout se….dala jsi mi nejprve naději a pak se to rozjelo a opravdu podle tvého výkladu to vychází přesně jak jsi říkala, krůček po krůčku.K cíli. A já se tam moc těším ☼. Všem tě mohu jen doporučit jako skutečnou odbornici ve svém oboru.


 

Jana says: 27.2.2013 at 19.32 Jáji věštby se nejen plní,ale dokonce vám pomůžou se probudit a pomůže vám svět vnímat tím co je ve vás hluboko ukryto,pak vše vidíte s takovou jistotou až vám to podlomí kolena…zažívám to a lepší pocit neznám…chce to jen trpělivost,pokoru a mít se rád nesobecky a upřímně…dovolit si aby k vám přicházelo co k vám patří!!….. možná bych ještě dodala malou radu-Nepožadujte zázraky,dovolte si zázraky!


 

Děkuji says: 27.12.2012 at 17.48 Dobrý den paní (slečno) Jarmilko, musím vám napsat a to opravdu od srdce, když bych ted stála vedle vás a měla na hlavě klobouk, tak ho před váma smeknu. To co jste napsala, tak všechno sedí. Jen příklad, ta žaludeční neuroza, mě trápí asi půl roku a včera jsem si zase běžela koupit žaludeční čaj. Jinak moc děkuji, jste neuvěřitelná.


 

Spokojená klientka says: 27.12.2012 at 17.45 Paní Jájo, Vy jste neuvěřitelná ve svých odpovědích. Moc jste mi pomohla opravdu moc. To vše co cítím jste tady vypsala do detailu. A přinesla mi klid po duši. Nenacházím slova jak Vám moc poděkovat za to co pro lidi dokážete udělat. Moc si Vás za to vážím. Moc děkuji


 

Michala Meruňková
Dobrý den paní Jájo, měla jste s Aničkou pravdu… Už od samého začátku… Ať si říká kdo chce co chce, něco mezi nebem a zemí opravdu existuje…


 

Dekuju moc Jaja Duskova ,za perfektni vyklad ,ktery byl zase jako vzdy velice presny k zivotu i ke zdravi.Dekuju a doporucuju


 

Dobrý večer Jájo.
Chtěla bych Vám moc poděkovat za Vaší pomoc. Vše co jste mi řekla byla naprostá pravda a do puntíku se to vyplnilo. A to nejlepší na tom je,že manžel se opravdu uzdravil a vše je už v naprostém pořádku.
Ještě jednou velké dík a určitě Vaše služby opět využiji.
Přeji Vám hodně štěstí!


 

Děkuji Jáji za věštbu k včerejšímu dni. Opět bylo vše, jak jsi předpověděla, a musím říct, že se ,,bojovalo“ mnohem líp s tím, co jsi mi napsala. DĚKUJU a věřím, že i další Tvé cenné rady mi pomohou při mých životních rozhodnutích stejně jako dosud.


 

Hezký den,
dnes jsem si uvědomila, že se vyplnila i předposlední věc, kterou jste na mě v kartách vyčetla….. a to zrada někoho z přátel…… což mě utvrdilo ještě více v tom, jak jste opravdu dobrá!!!!!! Děkuji moc!


 

Dobrý večer paní Jájo, děkuji moc za výklad z karet. Vše co jste mě napsala 100% odpovídá skutečnosti. Děkuji a Hezký večer Hedvika

 


Comments are closed.