Komunikace s Vyšším Já

Co se děje s duší,když opustí tělo…

Schránka tělesná uhasíná,tělo je jen obaleno-krustou .

Duše putuje do míst,kde se dál tvoří ve vyšších sférách,říkejme tomu rozdělené stanice,trasy,dimenzionální svět.

Každá duše,podle svého života má dopředu dané kam půjde,kde poroste k vývinu.

Kolik dimenzí existuje…

Úrovní,počet nepovím,ale ta nejníže postavena slouží k temným pozicím-zlu-chamtivosti.Můžem je rozdělit jedna a druhá,pokud chceš..12.

Kam putuje duše sebevrahů…

Pokud si člověk vezme život svůj,odejde do šíře smutna,ticha,učení-prostor sebezpytování,tak bych nejlépe nazval.

Může duše sebevrahů po čase jít do vyšších rovin…

Kdo si vezme život,má šanci-ano,ale až po tvrdé zkoušce-jak uspěje spolu s Bohem.

Musí se duše znovu reinkarnovat,nebo nemusí…

Duše když si myslí,že má dost vědomostí-nemusí jít zpět,zůstane v obalu,ve svém světě,kde není možností rozvíjet se.Pokud se chce znovu učit,tedy narodit,poznat víc..je mu dána možnost uvidět svůj film-život,koho si vybere,komu se narodí.Po té učiní dohodu,mezi radou vyšší,vstoupí do prostoru,fáze-léčení,čištění-meditacím.Taková příprava abys mě chápala.Dostane pokyn a vzpomínky budou vymazány.

Řídí se duše zákony a mají povinnosti,svojí práci…

Starají se o jiné to v prvé řadě,je zde řízený program,ale neplatí pro všechny,záleží na inteligenci,výši ducha..podle toho se rozdělují.Ostatní pracují ke své radosti,mají svoje obydlí,pole,zahrady.

Mohou být společně duše lidí a zvířat…

Založeno láska ke svým bližním,tak jest dáno-ano mohou býti společně.

Kde je sídlí Bůh a duchovní nejvyšší bytosti…

Nachází se na rovině té nejvyšší,jakou si jen můžeš představit-vrchol,poslední ze světelných vibrací.Systém důkladný-spravedlivých.

Bůh nás miluje, je v každém z nás, jen se musíte učit ho najít, vnímat. Od toho příchází člověku zkoušky-cesta tvrdá, ale pamatuj, pokaždé rovná, spravedlivá s cílem, vítězná pro ty, co pochopí, uzrají…Ti potom předávají svoji energii dál i do prostoru, lidem…tak na sebe vzájemně působí, někteří vyvolení vedou jiné, ale to jsem zase u bodu poznání, vibracích a vyšším stupni. Energie je velmi mocná v obou směrech…pozitivní, láskyplná i ta druhá, co přivádí na zcestí…zase se budu opakovat spravedlivě – mnoho z vás najde svoje Já uvnitř sebe.

 


Comments are closed.